motleme valja retsepte

Uus kokk on sisse elanud

Rona, keda ma kunagi intervjueerisin kaasasutaja rolli, võttis meiega uuesti ühendust ja pakkus, et ta aitab mul leida endale kedagi appi. Meil oli kolmetunnine koosolek, kus me käisime läbi kõik ülesanded, mida ma iga nädal teen, mida võiks ära delegeerida. Tundub, et kõige efektiivsem lahendus oleks leida virtuaalne assistent kõikidele korduvatele ülesannetele, mida saab asukohavabalt teha.

Enne kui ma Ronaga kokku sain, hakkasin reklaamima uuesti kaasasutaja rolli erinevatel platvormidel. Olen päris mitut inimest intervjueerinud, kes tunduvad toredad. Nüüd on palju parem inimest otsida, sest mul on konkreetsed numbrid ja nimekiri tööülesannetega. Risk töötalaje on väiksem, sest startupi idee on suuremas osas välja töötatud.

Uuele kokale üleminek läks hästi. Ta tegi see nädal esimest korda kõik toidud ise. Mehdi on pärit Iisraelist ja ta on üle 20 aasta kokk olnud. Bistro Corner on tema esimene restoran ja see sai avatud alles pool aastat tagasi.

Ma olen liiga palju matkamas käinud. Mu viimase kuu keskmine päevane sammude arv on üle 17000. Kolmapäeval käisin jälle mööda künkaid üles-alla ronimas. Selle tulemusel talla alune nahk nihkus ja tuli paar päeva hiljem täielikult maha. Õnneks oli sinna alla tekkinud juba uus paksem nahk, aga see oli ikkagi ebameeldiv kogemus. Ma arvan, et kui ma endale sunniviisilist puhkust ei tee, siis mul tuleb stressimõra ka pealekauba. Lonkan juba mitu nädalat mõlemat jalga.

Inglismaal on olnud täielik suvi – 30 kraadi ja rohkem. Kõik restoranid ja koju tellimise teenused vaikselt surevad ja minu müügid läksid ka täiesti põhja. Ma loodan järgmise paari nädala jooksul katsetada uusi reklaamivõimalusi. Täna üritasin korraldada jalutuskäiku kohalikele inimestele, aga keegi ei tulnud kohale, sest meil läks temperatuur äkki jälle 15 kraadi peale. Ja ma unustasin ära, et normaalsed inglased ei soovi pühapäeva hommikul kell 10 jalutada. Järgmine pühapäev jalutame pärastlõunal.

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond