Tigu liigub ka kiiremini kui Truli

Sõitsin nädalaks Eestisse, et Mihkliga kokku saada. Läksime otse metsa kännu otsa mõnulema. Täpsemalt, sõitsime Mihkli suvekodusse Mustojal. Sain metsas jooksmas käia ja pärast sauna suurt punast kuutõusu vaadata. Kokkuvõttes oli väga tore reis. Minu elu oleks ideaalne, kui ma saaks kuidagi Inglismaa töö ja Eesti inimesed ühte kohta kokku tuua. Kahjuks pean vähemalt järgmise aasta kahe vahel valima.

Ma sain üllatavalt palju tööd Eestis tehtud. Käisime Mihkliga näiteks reedel Reval Cafes istumas ja tööd tegemas. Soovitan kõigile kodus töötajatele mõnikord kohvikusse minna. Mina saan alati meeletult tööd tehtud, kui suudan korraldada keskkonnavahetuse ja maitsva toidu söömise. Tuleb ka teine töötav inimene kaasa võtta.

Koka palkamine ikka venib nädalate kaupa. Mul ei ole midagi muud teha, kui veebilehe kallal nokitseda. Kõik muud septembri ja oktoobri eesmärgid vajavad koka abi. Kui ma Inglismaale tagasi jõudsin, siis mul oli plaanitud kokandusvõistluse kuupäev paika panna, aga Saul sai koroonadiagnoosi. Nüüd me siis ootame, et ta terveks saaks.

Eile juhtus lausa selline asi, et mul sai töö otsa. Ettevõtja töö ei tohiks kunagi otsa saada, aga eile oli olukord, kus kõik tööd olid kellegi teise laua peale või postkasti lükatud. Ma ei saanud isegi veebilehe kallal enam tööd teha, sest ühe tarkvara support onu parasjagu surfas seal ringi ja üritas ühte viga parandada. Ma ei julgenud sellel ajal ise mitte midagi progeda, sest ma üldiselt keeran veebilehe kohe tuksi, kui ma midagi muudan. Ma siis… läksin varem koju? Lõpetasin tööpäeva tunnikese varem nagu kontoriinimene.

Naudin eestipärase võiku lõhna.

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond