Tigu hakkab kuskile jõudma

Möödas on järjekordne nädal ilma suuremate muutusteta. Nokitsesin vaikselt tööd ja ainuke “põnev” asi, mis juhtus, oli see, et kogu majapidamine jäi haigeks. Majaomanik oli esimene, kes viiruse koju tõi (mitte koroona) ja siis me kõik järjest hakkasime tatistama ja aevastama. Ma olen nädal aega haige olnud ja ei ole ikka päriselt ära taastunud. Kuna mul oli palavik ja paha olla, siis ma ei teinud kaks päeva mitte sekunditki tööd, aga keegi ei pannud tähele. Hihihi.

Nädala keskel oli korraks parem olla, nii et ma käisin Londoni kesklinnas kliimamuutuse teemalisel viktoriinil. See ei olnud kõige parem otsus, sest ma jäin kohe uuesti pikali pärast seda õhtut. Lootsin seal kohtuda teiste ettevõtjatega. Minu tiimis ettevõtjaid ei olnud ja küsimusi tulistati nii tihedalt, et mul ei olnud aega ega mahti teiste laudkondadega suhelda. Aga ma sain sellel õhtul väga olulise infokillu.

Rääkisin oma tiimile Trulist. Nad läksid väga elevile ja soovisid minu ettevõtte algusteekonda sotsiaalmeedias jälgida. Ütlesin, et mul on Facebooki leht olemas, aga kellelgi neist ei olnud Facebooki. Kogu seltskond elas ainult Instagramis. Mina olen seni kuidagi suutnud Instagramist eemale hoida, sest mul ei ole huvi teiste mõõdukalt huvitavaid pilte vaadata. Ma sain teada, et minu potentsiaalsed kliendid on võib-olla ainult Instagramis. Samal õhtul läksin koju ja avasin Trulile Instagrami konto (#trulilondon). Tegin endale postitamise kalendri ja kirjutasin kümmekond ideed üles. Nüüd on paras aeg hakata intensiivselt sotsiaalmeediaga tegelema, sest ma hakkan oma võrgustikku järgmisel nädalal kasvatama.

Minu suurim hobi viimasel ajal on uute toitude kokkamine ja proovimine. Ma üritan toidule vähem raha kulutada kui ülikooli ajal. Ma ei huvitu nii väga riiete ja asjade ostmisest, aga ma ostan liiga palju toitu. Ma loodan, et lugejatel on tekkinud küsimus, et kuidas uute toitude proovimine mul raha aitab kokku hoida. Väga hea küsimus. Minu suurim rahaõgija on alati olnud väljas söömine ja toidu koju tellimine. Kuna ma olen hakanud kodus ise maitsvaid ja erilisi toite tegema, siis mul ei ole enam tahtmist pitsat või kebabi koju tellida. Kokkuvõttes läheb toidu peale vähem raha.

Siin on mõned minu hiljutised toidud.

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond