PXL_20211113_104243563

Romantiline ettevõtja elu

Mul ei ole muud raporteerida kui et inimestega koostöö tegemine on aeglane ja ebaefektiivne. Tuleb välja, et kõik ei ole sellised robotid nagu mina. Neil on muud mõtted peas ja nad ilmuvad ja kaovad suvalistel hetkedel. Pean oma ootusi natuke alla tõmbama ja ära harjuma sellega, et asjad liiguvad a e g l a s e l t.

Kokad on ikka veel ukse taga rivis, aga ma ei ole suutnud ühtegi neist päriselt tööle panna veel. Kõik tahavad tiirutada dokumentide ja plaanide ümber enne, kui tööle hakkavad. No las nad siis tiirutavad natuke. Julie, üks eelmises postituses mainitud kokk, peaks hakkama järgmine nädal tööle. Ma loodan. Perry hüppas alt ära ja ütles, et mingi teine projekt pakub talle rohkem huvi.

Elan siin oma romantilist ettevõtja elu. Läksin nädalavahetuseks Berliini Mihklit vaatama, sest keegi ei saa mind takistada. Minu järeldus pärast pikka vaatamist on, et Mihkel on jätkuvalt Mihkel. Jalutasime mööda parke ja käisime mitu korda Vietnami toitu söömas. Turistikaid asju me eriti ei teinud, sest me pole turistikad inimesed.

Koju jõudes olin ma nii unine, et magasin terve esmaspäeva ja pool tänast ka. Mul ei olnud plaanis täna lõunauinakut magada, aga ma ei suutnud tööle keskenduda ja otsustasin teha väikese meditatsiooni. Mediteerisin silmad kinni mitu tundi. Ma mediteerisin nii kõvasti, et ilastasin väikese järve padja peale. Õnneks mul ei olnud ühtegi olulist koosolekut pärastlõunal. Nagu ma ütlesin, romantiline ettevõtja elu.

Kaunis sügisene park Berliinis. Eestis võiks ka sügis nii kaua kesta.

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond