indie_hackers_vaikesed_kasumlikud_ettevotted

Parim taskuhääling alustajale ettevõtjatele

Nagu te näete, siis ma muutsin oma blogi natukene erksamaks. Mul hakkas kahju sellest, et Truli uus värvigamma sureb koos ettevõttega ära, nii et ma otsustasin samu värve ka siin kasutada.

Olen viimased paar nädalat teinud plaane uueks aastaks ja uurinud erinevaid passiivse sissetuleku võimalusi. Tegelen korraga mitme uue projektiga ja loodetavasti saan varsti kirjutada pika blogipostituse oma 2023 eesmärkidest. Neid eesmärke on palju. Ma olen nii kikkis viimasel ajal, et ma ei oska puhata. Vabal ajal kuulan kudumise kõrvale ettevõtlusega seotud raamatuid, vaatan YouTube videoid ja hakkasin lõpuks ka taskuhäälinguid kuulama.

Leidsin ühe taskuhäälingu, mis on lihtsalt imeline! Selle nimi on Indie Hackers. Courtland intervjueerib oma taskuhäälingus erinevaid ettevõtjaid, kes on nii-öelda “põlve otsas” eduka startupi loonud. Tavaliselt intervjueeritakse kõige popimate firmade tegevdirektoreid, aga need intervjuud minu arvates ei anna alustavale ettevõtjale eriti head infot ega nõu. Indie Hackers’i külalised on tavalised inimesed, kes on ühel või teisel viisil häkkinud internetis raha teenimise. Minu jaoks on need lood olnud väga inspireerivad. Mulle meeldib oma aju toita heade mõtetega ja tahtsin seda taskuhäälingut ka teiega jagada.

Ma sain näiteks suure annuse inspiratsiooni oma blogiga natuke rohkem tegeleda. Tahan edaspidi lisaks isiklikele uudistele jagada ka nippe ja trikke, mis ma netist üles korjan. Kuidagi peab ju sellest kasu olema, et ma olen üle 200 raamatu lugenud ja ilmselt mitu tuhat tundi YouTube’i vaadanud.

Truli on jätkuvalt kinni

Truli on ikka veel surnud ja püsib surnud. Ma olen koroonast taastunud ja vaikselt panen Trulit aina sügavamasse unne. Tühistasin kõik tarkvaratellimused, nii et veebileht lakkab mingi hetk töötamast. Olen meile vahetanud regulaarsete klientidega, kes on väga õnnetud ja loodavad, et ma suudan 2023 Truli uuesti käivitada. Ma ütlen neile seda, mida investorid käskisid öelda: “Me tuleme 2023 märtsis parema äriplaaniga tagasi!”. Mul endal sellesse suurt usku ei ole, sest see fakt, et keegi teine hull peale minu ei tee tasuta täiskohaga tööd, on ikka tõsi. Kustkohast nad leiavad inimese, kellel on piisavalt kogemust ja energiat ja kes on nõus ettevõtet miinimumpalga eest juhtima?

Igatahes, mul on juba teised plaanid.

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond