Kaks ideaalset kokka ja kari klaasist karpe

Tasus ainult paar päeva veel oodata ja ilmusidki kaks ideaalset koka kandidaati. Neil on mõlemal väga palju kogemust ja nad on ettevõtja hingega. Mulle meeldib iseloomu poolest üks kokkadest rohkem, sest ma eelistaks töötada lõbusa inimesega, kes oskab head nalja teha. Ma ei taha selle esmamulje põhjal lõplikku otsust teha, nii et ma organiseerin nende vahel lähiajal väikese kokkamisvõistluse.

Plaan on kutsuda nad ükshaaval Sauli kööki ja panna nad mulle, Saulile ja paarile teisele žüriiliikmele süüa tegema. Mina lähen abikokaks, et tunnetada, kui head need kandidaadid õpetamises on. Mulle tuleb igatahes kasuks natuke juurde õppida, sest ühel heal päeval jäävad kõik kokad korraga haigeks ja mina pean neid köögis asendama. Kõigeks tuleb valmis olla.

Meie logo, mis on viimasel ajal natukene peavalu tekitanud.

Mul on iga kuu väga kindlad eesmärgid, aga alati tekib mingisugune tulekahju, millega on kohe vaja tegeleda. See kuu juhtus selline asi, et me saime oma kaubamärgi registreerimistaotluse asjus kahelt ettevõttelt kurja kirja. Boston Beer Corporation arvab, et meie kaubamärk on liiga sarnane ühele nende alkohoolse joogi brändile. Teine kiri on meditsiinifirmalt, sest kaubamärgi taotluses on paar meditsiini kategooriat mainitud. Me esitasime taotluse nii ammu, et me ei olnud veel kindlad, mida me oma kaubamärgiga üldse tegema hakkame.

Üsna naljakas oli vaadata, kuidas nii Saul kui David (kolmas juhatuse liige) läksid kirjade peale veidi endast välja. Kuna ma olen mitu aastat Amazoni teinud, siis ma olen kurjade emailide ja kirjadega ära harjunud. Tüüpiliselt Amazoni emailid jätavad sellise mulje, et maailm kukub kokku, kui sa kohe neile vajalikke dokumente ei saada. Kaubamärgi probleemid ei tekitanud mulle üldse närvipinget. Arutasime Sauli ja Davidiga asja paar päeva ja otsustasime, et me ei ürita kummalegi firmale vastu hakata, vaid lihtsalt kustutame nende mainitud kategooriad taotluselt ära. Meil ei ole plaanis ei alkoholi ega ravimeid oma brändi alt müüa. Me tahame esialgu kindlasti ainult toiduga tegeleda.

Veel asi, mis venib, on toidukarbi valimine. Ma tellisin Hiinast mitu klaasist toidukarbi näidist. Ma olin kindel, et need meeldivad Saulile, aga kui ma lõpuks pildid talle saatsin, siis ta oli kategooriliselt vastu. Ta ütles, et need karbid näevad liiga funktsionaalsed välja. Ta arvab, et meie brändiga sobiksid peenemad karbid paremini. Ma vaidlesin alguses vastu, aga siis sundisin ennast ikkagi tema arvamust kaaluma. Nüüd ma arvan, et tal võib õigus olla. See kõlab minu jaoks lollisti, et karp ei tohi funktsionaalne välja näha, aga ma ei ole nagunii meie ettevõtte ideaalne klient.

Ma testin oma tellitud karpe ikkagi edasi, sest karbi materjal jääb samaks. Need samad vabrikud teevad igasuguseid karpe. Kui ma leian, et ühel neist on hea kvaliteet ja hind, siis ma saan nendega koostööd teha ja uut moodi karpi disainida. Leidsin näiteks ühe bambusest kaanega karbi versiooni, mis sobis Saulile palju paremini.

Testin klaasist karbi näidiseid jääkapis. Kell on palju, peaks magama. Pöörake tähelepanu sellele, kui väike meie köök on.

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond