Kaisa kirjutab jälle blogi?

Jah, ma otsustasin jälle blogi kirjutama hakata, sest mu elu läks hüppeliselt põnevamaks. Ma kolisin Londonisse ja käivitan ettevõtet. Üliõpilase elu kohta blogi kirjutada neli aastat ei olnud piisavalt põnev.

Kunagi kirjutasin Argentiinast, kui ma seal veel vahetusõpilane olin. Ma seda blogi pole ammu lugenud, sest mul hakkab piinlik. Võib-olla kui ma loen, siis ma otsustan selle internetist maha võtta, nii et ma igaks juhuks ei loe seda. Aga Argentiina blogi täitis väga olulist funktsiooni – see informeeris pere ja sõpru minu tegemistest, et ma ei peaks parimaid lugusid igaühele eraldi jutustama.

See blogi siin saab olema peamiselt ettevõtlusest, aga ka minu eraelust. Ma kirjeldan, kuidas minusugune algaja ettevõtte püsti paneb, ja kuidas miinimumpalgaga Londonis elamine käib. Lugejateks on kutsutud pere, sõbrad ja muud varitsejad.
Esmalt ma sooviks mingisuguse algpunkti paika panna. Ma olen 24 aastat vana ja lõpetasin juunis Inglismaal Durhami ülikooli füüsika alal. Mul on füüsika baka. Mulle väga meeldib füüsika, aga ma ei soovi praegu sellega rohkem edasi tegeleda.

Alates jaanuarist 2021 olen tegelenud uue ettevõtte loomisega. Mõni päev tagasi (ehk August 2021) kolisin alaliselt Inglismaale tagasi, et täiskohaga ettevõttega tegeleda. Järnevad paar postitust annavad ettevõtte kohta taustainfot ja siis ma hakkan üsna standard blogi kirjutama. Üritan kord nädalas postitada sellest, mis ettevõttes ja elus toimub.

Vabandage, et mu eesti keel nii konarlik on. Ma olen 4 aastat suurema osa ajast Inglismaal elanud ja inglisekeelset kirjandust seedinud, nii et mu lausestruktuur on paigast ära.

Head lugemist!

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond