koosolek_puujuurikal

50/50 paanika ja produktiivsus

Arvuti jätkuvalt töötab, aga ma ise ei tööta enam. Ma kallasin endale vist vett peale. Mõtlesin ülesanded liiga oluliseks ja ajasin viimase nädala jooksul iseennast stressi.

Õnneks minu kokk töötas hoolega ja mõtles mulle kuus rooga välja. Retseptid ei ole veel täiesti valmis, aga ma saan neid neljapäeval maitsta ja valida kolm tükki klientide peal katsetamiseks. Seni, kuni kokk kokkas, tegelesin mina erinevate disainerite ja müügimeestega, et saada sobivad kausid, kaaned ja pakendi disainid.

Mul oli suurejooneline plaan Hiinast lasta ekspresspostiga saata üksikud kaaned, et ma ei peaks kalli raha eest 35 komplekti segamiskausse ostma. Kahjuks ei ole hiina vabrikud väga avatud imelikele palvetele ja mitte ükski vabrik ei olnud nõus mulle saatma 35 näidist kalli raha eest. Ma ütlesin neile küll, et ma maksan ükskõik mida, aga nad ei olnud huvitatud. Mul ei jäänud muud üle kui osta oma kaaned Amazonist 600 naela eest. Ma olen ikka kuri selle peale, aga hakkan vaikselt leppima, et muud varianti sellel hetkel ei olnud. Nüüd ma pean välja mõtlema, kuidas kellelegi maha ärida 35 nelja segamiskausiga komplekti, kus ühelt kausilt on kaas puudu.

Kõige rohkem stressi on mulle tekitanud autojuhi leidmine ja veebilehe testimine. Autojuhi peale mõtlemine ajas mu nii paanikasse, et ma lihtsalt ei tegelenud sellega terve nädala. Lõpuks delegeerisin selle Saulile ära ja keskendusin ainult veebilehele. Kuigi nüüd ma olen jälle ise autojuhti otsima hakanud. Pole veel õnne olnud, aga enam ei ole paanikat ka.

Veebileht ei saa mitte kunagi valmis. See on nagu enda kodu, kus on alati midagi parandada, koristada, sättida. Minu “kodu” on ekstra räpane. Loodetavasti keegi ühegi kapi või sahtli sisse ei vaata. Kõik toimib väga hästi, kui kliendid ainult õigetesse kohtadesse klikivad.

Nii ma siis olen siin vaheldumisi paanikas ja superproduktiivne. Olen üritanud enda tervist hoida, aga toidu tegemine ja sportimine on ikkagi tagaplaanile jäänud. Püüdsin vähemalt 10 000 sammu päevas täis saada sellega, et ma käisin paar päeva kohvikutes tööd tegemas ja pärast tööd pargis jalutamas. Ma sain isegi ühe koosoleku puujuurika peal pidada.

Koosolek puujuurikal
Need on Londoni pargi hirved, kellel ei ole inimestest ja koertest sooja ega külma

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond