PXL_20220315_100458990.MP

39 müüki ja muud uudised

Vau! Ma ei postitanud kolm kuud. Ups.

Olen iga teisipäev toitu klientidele laiali viinud. Nagu pealkirjast näete, siis müükite arv on kolme kuuga kasvanud 37 võrra. Kui ma teen presentatsioone, siis ma pigem ütleks, et müügid 20-kordistusid.

Mulle meeldib ülalolevat graafikut inimestele näidata. Käive ja müügid on väikesed, aga lähevad üles. Süsteem toimib ja kui me lihtsalt niimoodi edasi rügame, siis peaks aasta lõpuks nullis olema. Kahjuks meil saab raha enne otsa, nii et müügid võiksid natukene kiiremini kasvada.

Mul on mitu püsiklienti, kellele ma saan iga teisipäev tere öelda. Kliendid ja sõbrad elavad ettevõttele kaasa ja ma olen Londonisse sügavad juured ajanud. Kohtusin paar kuud tagasi ühe kohaliku kohviku omanikuga, kes organiseerib tasuta üritusi. Nüüd ma käin ühe ja sama kambaga iga nädalavahetus jooksmas, ujumas, jalutamas mitu korda, lauamänge mängimas, filme vaatamas, kokkamas, söömas ja matkamas.

Siin olen mina Emily’ga. Emily on kohviku omanik ja ürituste organiseerija.
Käime tüdrukutega 5km pargijooksul iga laupäev
Grupipilt iga pühapäev enne jalutuskäiku
Leidsin minu moodi inimesed, kes hüplevad ringi ja puhuvad mulle.
See on Emily kohvik. Tema uute klientide leidmise süsteem on täiesti geniaalne! Inimesed lähevad tasuta üritusele, kus nad jalutavad ennast näljaseks. Ürituse lõpus on alati kohvikus istumine ja jutu ajamine, kus näljased jalutajad kulutavad kogu oma raha burgerite, võileibade ja kookide peale.
Matkal
Puhkame künka peal. Meil on saanud traditsiooniks kõige järsemast mäest üles joosta kõndimise asemel.

Nii et mul on üsna tihe elu olnud. Vahepeal ma ei käinud üldse kodus, sest üsna mõttetu oli kohvikust öösel koju sõita ja siis hommiku kella üheksaks jälle platsis olla. Magasin paar korda kohviku pallimeres. Nüüd ma olen sunnitud natukene maha rahunema, sest mu kere ei kannatanud seda sporti ja ringi jooksmist välja. Jäin mitu korda haigeks. Täna istun terve päeva (peaaegu) kodus ja leidsin aega, et isegi blogi kirjutada.

Ettevõtte asjus on veel mõned uudised, millest ma võin hiljem pikemalt kirjutada.

  • Suhe kokaga läks allamäge ja lõpuks ta ütles, et ta ei taha minu jaoks enam kokata. Nüüd meil on uus kokk, kellel on väga hea asukohaga restoran, kus ma saan käia tasuta toitu söömas.
  • Lehekeste jagamine on siiani olnud kõige paremini töötav reklaam. Kõik kliendid tulevad lehekeste kaudu! Sotsiaalmeedia ei ole näiteks mitte ühtegi müüki sisse toonud.
  • Rääkides sotsiaalmeediast, üks neiu tegi minu jaoks sotsiaalmeediat ja tema otsustas ka, et ta ei taha enam minu heaks töötada. Ilmselt mul on vaja manageerimise kohta natukene raamatuid lugeda, sest ma ei oska seda kohe üldse.
  • Kaks uut investorit on pardal! Saul võttis sõbrad kampa.

Teavitused meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi.

Meeldis? Jaga sõpradega

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond