website_screenshot_dec_2021

2021 eesmärk täidetud?

Nii! Kuupäev on paigas! Teisipäev 14. detsember viin ma 25 portsu sööki mööda Londonit laiali. Veebileht on valmis, retseptid on valitud, kokad on olemas ja täna sain isegi autojuhi broneeritud. Veoauto sisse on “riiulid” ostetud ja mõned pisiasjad on vaja veel paika loksutada.

Aa… ja mul on vaja 25 klienti leida.

Tegelikult see viimane ei ole üldse nii suur probleem. Ma olen juba kaks kuud kõvasti vaeva näinud, et oma võrgustikku suurendada ja sotsiaalmeedias regulaarselt postitada. Ma sain esimese päevaga juba 8 portsu toitu maha müüdud ehk kõik läheb plaanipäraselt.

Need kliendid on küll minu tuttavate tuttavad, aga ikkagi minu jaoks võõrad inimesed võtsid oma pangakaardi välja ja andsid mulle raha. Minu 2021 eesmärk oli kellegi käest millegi eest raha saada, nii et võib öelda, et ma olen selle eesmärgi ära täitnud.

Ma ei teadnud, kas ma üldse jõuan blogi kirjutada, sest kõik on viimased paar päeva nii kiiresti liikunud. Ma olen kolme päevaga rohkem tööd teinud kui viimase kuuga kokku. Ma mõned postitused tagasi lükkasin kirjutamist edasi, sest mitte midagi põnevat ei juhtunud, ja nüüd lükkasin edasi, sest liiga palju põnevaid asju juhtus korraga. Nüüd mul on lõpuks aega ja mahti näidata, mis pahandustega ma hakkama olen saanud.

Kallid lugejad, võite minna minu veebilehte vaatama: https://truli.co.uk/

Ma lisan siia pildi praegusest veebilehe versioonist, sest pärast 14. detsembrit see kindlasti muutub.

Muide, ma ärkasin täna hommikul selle peale, et mul oli 3 vastamata kõnet ja mitu sõnumit sellest, et veebileht on maas. Õnneks tegemist oli lihtsa probleemiga, aga see oleks võinud ilmuda mõnel teisel hommikul. Ma tavaliselt ärkan kella 6 ja 7 vahel, aga täna magasin hambad laiali kella 8:30-ni. Tüüpiline.

Oeh, ma oleks pidanud ikka ennast kokku võtma ja varem kirjutama, sest siis ma oleks saanud terve postituse pühendada sellele, kuidas ma istusin 3 kokaga ühes ruumis ja mulle toodi aina toitusid ette. See oli mu elu parim päev! Ma olen kõige parema kokkade tiimi endale leidnud, sest ma ei ole toiduga seoses peaaegu mitte midagi pidanud tegema. Julie ajab kõik asjad minu eest ära. Ta tegi isegi tootefotod mulle valmis. Amazonis ja Etsys ma alati lükkan asjade müügile panemist edasi, sest mulle ei meeldi tootefotode tegemine ja reklaamtekstide kirjutamine. Nüüd ma ei pea ennast sundima neid asju tegema.

See postitus on erakordselt halvasti struktureeritud, aga nii saategi aru, kui laiali mu mõtted praegu on. Ma žongleerin mitut ettevõtte komponenti ja kõik on olulised. Isegi minu süsteemne lähenemine ei hoia kaost ära. Olen kasutanud kõiki enda produktiivsuse ja efektiivsuse nippe viimase kolme päeva jooksul. Ma võiks nendest ka eraldi postituse teha, sest nii palju infot on selle kohta edasi anda.

Kõige rohkem on mind aidanud see, et ma olen oma meeletu ülesannete nimekirja lõikunud väikesteks lipikuteks. Ma panen hommikul lipikud tähtsuse järjekorda ja siis laon üksteise otsa nii, et ma näen ainult kõige esimest. Mul on haugimälu, nii et paar minutit hiljem ma enam ei mäleta, mis need ülejäänud asjad olid, mis ma tegema pidin. Kuna ma neid ei näe ja ei mäleta, siis ma ei oska nende pärast ka muretseda. Saan keskenduda ainult kõige olulisemale ülesandele.

Muust elust nii palju, et Mihkel käis nädalavahetusel siin külas ja me käisime jälle Richmond pargis hirvi vaatamas. Seekord ma sain hirvedest palju paremad fotod.

Suured lihatünnid peenikeste jalgade otsas.

Inspiratsiooni meilile?

Saada oma email, kui soovid uute postituste kohta teavitusi. Las Kaisa Tegemised blogi annab sulle väikese doosi motivatsiooni iga nädala või paari tagant.

Meeldis? Jaga sõpradega

2024 I kvartali kokkuvõte

Teate, mulle ei meeldi neid kokkuvõtteid kirjutada, sest ma tegelikult ei ole oma ettevõtte rahalise seisuga rahul. Ma peaks rahule jääma, aga ma lootsin rohkemat.

Loe edasi »

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kasumi numbrist

Rakendan oma ettevõttes kasum esimesena süsteemi ja loen siin kasumiks välja makstud brutopalka ja dividendide maksmiseks kogutud raha.

Kasum = brutopalk + dividendifond